מי אני ואיך אני יכולה לעזור לך

 

היי, נעים להכיר. שמי לימור לוי אוסמי ואני יוצרת האתר המופלא הזה. אני עוסקת באהבה והנאה כמעט כעשור בהעלאת המודעות לתחושות של נשים אחרי לידה ונפגשת בכרכור (ליד חדרה, קרוב לכביש 6) ובוידאו צ'אט עם נשים ונשות מקצוע למפגשי חקירה משותפת סביב ההתפתחות האישית והמקצועית שלהן.

את האתר הקמתי לפני יותר משבע שנים שנים בעיקר כי הרגשתי שאני חייבת להרחיב את השיח הייחודי והאינטימי שנוצר בקבוצות שהנחיתי לשנים אחרי לידה, ולאפשר לו להגיע לנשים מכל עבר. הקמתי את האתר בלי לדעת יותר מדיי למה או איך, אלא הלכתי אחרי קול חזק שכיוון מבפנים.

עם השנים, המון מים זרמו בנהר ונוספו לאתר עוד ועוד נשים שמתחברות לחזון שלי, שבחרו לכתוב את עצמן או לקרוא ולעבור תהליך דרך התבוננות והקשבה.

אני מאמינה באתר ובערך המרפא והמצמיח שלו. אני מודה בכל יום על הנשים שנאספו סביבו, על כך שהוא קיים ומאפשר כתיבה מגוונת ומרפאת, כזאת שמשחררת משהו מהלב ברגע שהמילים יוצאות אל אוויר העולם.

אני ממוגנטת אל עולם האמהות בהיבט הנשי, חברתי ומגדרי. אני קמה בבוקר והולכת לישון עם מחשבות על עצמנו כנשים בתוך האמהות. זה בהחלט מרגיש כמו משהו שבחר בי ואני, בדרך שלי, הולכת אחריו ומתמסרת.

אני מאמינה בלהיות בקשר עם עצמנו, אני מאמינה בהקשבה סקרנית, אני מאמינה שהגוף שלנו חכם ויודע את תנועת החיים שלו, אני מאמינה בלשתף דברים שמצטברים בתוכנו, אני מאמינה בקשר, באהבה, בחיבור, אני מאמינה  גדולה בנשים ובכוח שלהן.

אני מזמינה אותך לקחת חלק באתר ולבטא את עצמך כפי שאת, כי לכל אחת יש את הסיפור הייחודי שלה ששווה וראוי להישמע, גם למען עצמה וגם למען החברה כולה. הירשמי לאתר ותתחילי לקבל תכנים ייחודיים שאני כותבת לרשימת הנשים שבקשר איתי דרך המייל, עולם חדש של כתיבה וביטוי ייפתח בפנייך.

אני נפגשת בכרכור ובוידאו צ'אט עם נשים ונשות מקצוע למפגשי חקירה משותפת סביב ההתפתחות האישית והמקצועית שלהן. עלות מפגש של שעה ורבע הוא 270 ש"ח. אם יש שאלה או כל דבר אחר, תרגישי בנוח לשאול אותי ואשמח לענות עליה, אני עונה מאוד מהר.

המייל שלי: medabrot.imahut@gmail.com

מוזמנת להירשם לרשימת התפוצה כאן

נשתמע, לימור