מי אני ואיך אני יכולה לעזור לך

 

היי, נעים להכיר. שמי לימור לוי אוסמי ואני יוצרת האתר המופלא הזה. אני עוסקת באהבה והנאה בהעלאת המודעות למעבר הרגשי להורות, לתחושות של נשים אחרי לידה, ונפגשת באופן אישי ובשיחה טלפונית עם נשים סביב נושאים אלו.

את האתר הקמתי לפני יותר משבע שנים שנים בעיקר כי הרגשתי שאני חייבת להרחיב את השיח הייחודי והאינטימי שנוצר בקבוצות שהנחיתי לשנים אחרי לידה, ולאפשר לו להגיע לנשים מכל עבר. הקמתי את האתר בלי לדעת יותר מדיי למה או איך, אלא הלכתי אחרי קול חזק שכיוון מבפנים.

עם השנים, המון מים זרמו בנהר ונוספו לאתר עוד ועוד נשים שמתחברות לחזון שלי, שבחרו לכתוב את עצמן או לקרוא ולעבור תהליך דרך התבוננות והקשבה.

אני מאמינה באתר ובערך המרפא והמצמיח שלו. אני מודה בכל יום על הנשים שנאספו סביבו, על כך שהוא קיים ומאפשר כתיבה מגוונת ומרפאת, כזאת שמשחררת משהו מהלב ברגע שהמילים יוצאות אל אוויר העולם.

אני ממוגנטת אל עולם האמהות בהיבט הנשי, חברתי ומגדרי. אני קמה בבוקר והולכת לישון עם מחשבות על עצמנו כנשים בתוך האמהות. זה בהחלט מרגיש כמו משהו שבחר בי ואני, בדרך שלי, הולכת אחריו ומתמסרת.

אני מאמינה בלהיות בקשר עם עצמנו, אני מאמינה בהקשבה סקרנית, אני מאמינה שהגוף שלנו חכם ויודע את תנועת החיים שלו, אני מאמינה בלשתף דברים שמצטברים בתוכנו, אני מאמינה בקשר, באהבה, בחיבור, אני מאמינה  גדולה בנשים ובכוח שלהן.

אני מזמינה אותך לקחת חלק באתר ולבטא את עצמך כפי שאת, כי לכל אחת יש את הסיפור הייחודי שלה ששווה וראוי להישמע, גם למען עצמה וגם למען החברה כולה. הירשמי לאתר ותתחילי לקבל תכנים ייחודיים שאני כותבת לרשימת הנשים שבקשר איתי דרך המייל, עולם חדש של כתיבה וביטוי ייפתח בפנייך.

אם תרצי להתייעץ או לדבר איתי על נושא ספציפי סביב המעבר הרגשי להורות, אפשר בשמחה רבה. אני מקיימת שיחות טלפוניות או נפגשת עם נשים אצלי בבית, בכרכור (ליד חדרה), תשלחי אליי מייל ונתאם בשמחה.
עלות מפגש/שיחה טלפוני של שעה היא 270 ש"ח. אם יש שאלה או כל דבר אחר, תרגישי בנוח לשאול אותי במייל ואשמח לענות עליה, אני עונה מאוד מהר.