מי אני?

 

שלום, נעים לי להכיר,

שמי לימור לוי אוסמי, אני יוצרת האתר המופלא הזה, עוסקת בהעלאת המודעות לתחושות של נשים אחרי לידה ומעניקה מענה רגשי ראשוני לנשים אחרי לידה בטלפון לנשים בארץ ובחו"ל.

את האתר הקמתי לפני שש שנים בעיקר כי הרגשתי שאני חייבת. לפני הקמת האתר הנחיתי קבוצות תמיכה לנשים אחרי לידה והרגשתי צורך בלתי מוסבר להרחיב את זה, להגדיל את השיח הייחודי והאינטימי שנוצר בקבוצה. אז, הקמתי את האתר בלי לדעת יותר מדיי על למה, מה ואיך. הלכתי עם הקול שבפנים.

עם השנים, המון מים זרמו בנהר ומפה לאוזן נוספו לאתר עוד ועוד נשים שמתחברות לחזון שלי ובחרו לכתוב את עצמן או רק לקרוא ולעבור תהליך בעצמן דרך ההתבוננות וההקשבה.

אני מאמינה באתר ובערך המרפא והמצמיח שלו. אני מודה כל יום לעצמי ולנשים שמסביבי על כך שהוא קיים ומאפשר כתיבה מגוונת ואותנטית על האמהות, כתיבה מרפאת, כזאת שמשחררת משהו מהלב לאחר שהמילים יצאו לאוויר העולם.

אני ממוגנטת אל עולם האמהות בהיבט הנשי, חברתי ומגדרי. אני קמה בבוקר והולכת לישון עם מחשבות על עצמנו כנשים בתוך האמהות. זה בהחלט מרגיש כמו משהו שבחר בי ואני, בדרך שלי, הולכת אחריו ומשתדלת להתמסר.

היום אני מבינה יותר עד כמה כל שריטה, דיכאון וחוויה כואבת שעברנו באמהות יכולה להיות עבורנו מתנה גדולה, ברמה הכי קלישאתית שיש.  אני גם יודעת עד כמה כל שריטה וטראומה שעברנו יכולה להישאר כמו פצע פתוח שמדמם כל פעם שאנו מתקרבות אליו, לפעמים ללא התראה. אני יודעת כמה אנרגיות הגוף שלנו משקיע במאמץ להסתיר, להחביא, להתגבר, להעמיד פנים שהכל בסדר, להמשיך הלאה.

אני מאמינה בלהיות בקשר עם עצמנו, אני מאמינה בהקשבה סקרנית, אני מאמינה שהגוף שלנו חכם ויודע את תנועת החיים הטבעית לו, אני מאמינה בלשתף ולפרוק דברים שמצטברים בתוכנו כחלק מאהבה עצמית, אני מאמינה בקשר, אני מאמינה באהבה, אני מאמינה בחיבור, אני מאמינה בנשים.

אני מזמינה אתכן לפנות אליי במידה ואתן אחרי לידה, מרגישות מיני תחושות מפתיעות לא נעימות, מפחידות או לא דומות למה שאתן מכירות את עצמכן ומעוניינות לקבל מענה רגשי ראשוני  טלפוני שיעזור לכן  לעשות סדר בבלאגן, להבין מה קורה לכן, לפרוק את מה שמבקש לצאת, לבדוק מה יכול לעזור לכן להתמודד כדי להרגיש טוב יותר  ולהפנות הלאה לגורמי טיפול בקהילה במידת הצורך . עלות שיחה טלפונית של שעה היא 200 ש"ח וחצי שעה 100 ש"ח. אפשר לשלם בהעברה בנקאית או כרטיס אשראי לאחר השיחה. שלחו אליי הודעת טקסט עם שמכן ואוכל לחזור אליכן בהקדם. הטלפון שלי הוא 052-2835020.

הבלוג שלי הוא דרך מצוינת להכיר אותי מבחינה אישית ומקצועית, מוזמנות להכיר וליצור איתי קשר.

לפניות שאינן בקשר למענה רגשי טלפוני (למשל כתיבה לאתר, פרסום, השתתפות בראיונות ורעיונות למיניהן), אנא שילחו אליי מייל:

medabrot.imahut@gmail.com

 

שלכן, לימור