ליווי תהליכים רגשיים וקבלת החלטות לנשים אחרי לידה

 

היי, אני לימור לוי אוסמי ואני מלווה תהליכים רגשיים וקבלת החלטות לנשים אחרי לידה, אני יוצרת האתר, צלמת מתחילה, נשואה ואמא לשני מהממים, גרה בכרכור. ככה (בערך 🙂 )אני נראית:

 

לימור לוי אוסמי ליווי תהליכים רגשיים וקבלת החלטות בתקופת המעבר להורות

אחד הדברים האהובים עליי הוא להקשיב לחוויות ואתגרים של נשים בתקופת המעבר להורות. אני רואה את ההקשבה כהזדמנות לעצירה, להתכווננות מחדש כדי להתפתח ולמצוא את הדרך הייחודית (והיצירתית!) שלנו להתמודד עם מה שמאתגר.

אני רואה את ההקשבה לעצמנו כקריאה חתרנית על המוסכמה שאנחנו אמורות 'לזרום', 'להעביר את זה' או 'לא לעשות סיפור' מהאתגרים הרגשיים או הפיסיים שעולים בנו כשאנחנו הופכות להיות אמהות (בפעם הראשונה או העשירית). בעיניי, ההקשבה היא הדרך להגיד- אני רוצה להתמודד עם זה בדרך שלי, גם כשאני עדיין לא יודעת מהי.

דרך ההקשבה אפשר להתחיל להכיר גוונים חדשים של אותו אתגר, להכיר אופציות ופתרונות שלא חשבת עליהן, לקבל הכרה על רגש מציק או משתלט, ולמצוא את הדרך שייחודית לך ולמשפחה שלך להתמודד. אני מזמינה אותך להיפגש, להיות יחד, להיפתח לנקודות מבט נוספות להסתכל על אותו תהליך רגשי שאת עוברת עכשיו או קבלת החלטה שממש קשה לך לקבל.

אם משהו מזה מסקרן אותך, הנה כמה תשובות לשאלות אופייניות:

על איזה נושאים אפשר לדבר?

על כל תהליך רגשי שאת עוברת, דילמה שאת מתמודדת איתה או החלטה שאת צריכה לקבל בתקופת המעבר להורות (התקופה שאחרי הלידה). אם את לא בטוחה אם הנושא שאת מתמודדת איתו מתאים, אפשר לשאול אותי ואענה בכנות.

כמה זמן זה 'אחרי הלידה'?

שאלה מעולה והיא סובייקטיבית לגמרי. לרוב אני מלווה עד גיל שנה וחצי לערך.

אפשר להיפגש גם על נושא קטן ולא דרמטי?

כן, בשמחה.

מה ההבדל בין מפגשים איתך לבין מפגשים עם פסיכולוגית?

אני לא פסיכולוגית או מטפלת, אלא מלווה נשים סביב נושאים ספציפיים שמעסיקים אותן. מדבור במספר קטן יחסית של מפגשים המתמקדים בנושא ספציפי.

כמה ניסיון יש לך?

אני עובדת עם נשים במעבר להורות כעשר שנים, אבל ממשיכה ללמוד תמיד.

מה ההכשרה המקצועית שיש לך?

תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה, לימודי תואר שני במגדר בבר אילן, לימודי התמקדות (focusing) אצל חגית ספנסר, לימודי הנחיית קבוצות נשים אחרי לידה אצל מיכל אוסרי בן אור בדיאדה, לימודי תרפייה סביב לידה שלב א' BOT אצל קרן פרידמן גדסי, והרבה למידה עצמית והקשבה לאורך שנים לנשים בתקופה הזאת.

איפה מתקיימים המפגשים?

אצלי בבית, בכרכור ( 7 דקות מכביש 6). למי שלא נוח להגיע, אפשר לבדוק אפשרות של שיחות און-ליין.

את מלווה נשים בדיכאון?

לא, אבל אני יכולה לעזור בהפנייה הלאה לגורמים המתאימים.

כמה עולה מפגש?

מפגש של שעה עולה 280 ₪.

איך אפשר ליצור איתך קשר?

דרך המייל medabrot.imahut@gmail.com או בהודעה בפייסבוק.

אני עונה תוך שעות או תוך יום (מלבד סופ"ש).

 

אשמח לפגוש אותך,

לימור

הבלוג האישי שלי, דף הפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב