ליווי תהליכים רגשיים וקבלת החלטות לנשים אחרי לידה

 

היי, שמי לימור לוי אוסמי ואני מלאת תשוקה וסקרנות כלפי תקופת המעבר להורות- אותה תקופה המתחילה ברצון והתלבטות להיכנס להריון ועד כשנתיים אחרי הלידה, כשאנחנו מרגישות שהסתגלנו למעבר. אני עוזרת לנשים להכין את עצמן לקראת ההורות, מלווה אותן רגשית אחרי הלידה ומסייעת להן לעבד את חווית האחרי לידה. אני יוצרת האתר ’נשים מדברות אמהות‘, צלמת מתחילה, אמא לאייל ונוגה (12.5, 6) ונשואה לרועי, בת 42 וגרה בכרכור. ככה (בערך 🙂 )אני נראית:

 

לימור לוי אוסמי ליווי תהליכים רגשיים וקבלת החלטות בתקופת המעבר להורות

 

אחד הדברים האהובים עליי הוא להקשיב לחוויות ואתגרים של נשים סביב המעבר להורות. אני רואה את ההקשבה כהזדמנות לעצירה, להתכווננות מחדש כדי להתפתח ולמצוא את הדרך הייחודית והיצירתית שלנו להתמודד עם מה שמאתגר.

אני רואה את ההקשבה לעצמנו כקריאה חתרנית על המוסכמה שאנחנו אמורות 'לזרום', 'להעביר את זה' או 'לא לעשות סיפור' מהאתגרים הרגשיים או הפיסיים שעולים בנו במסע ההורות. בעיניי, הקשבה לעצמנו היא הדרך להגיד- אני רוצה להתמודד עם זה בדרך שלי, גם כשאני עדיין לא יודעת מהי. אני יכולה לעזור:

  • לנשים בתקופת המעבר להורות (עד כשנתיים-שלוש אחרי הלידה) – המתמודדות עם תחושות לא פשוטות או תחושות שהן לא ציפו להן. נשים שמתמודדות עם אתגרים רגשיים ודילמות בהורות וזקוקות להקשבה מקצועית, לנקודת מבט נוספת, לכלים להתמודדות, זקוקות להבין את עצמן, להתחבר לידע שקיים בתוכן ולקבל רשות עמוקה להרגיש את הכול.
  • נשים בהיריון או לקראת היריון – המרגישות חששות ופחדים לקראת ההורות המתקרבת, שרוצות להפריד בין הקולות מבחוץ לבין התחושה הפנימית, שרוצות לחזק את האמונה הפנימית שהן מסוגלות להתמודד עם אתגרי ההורות ולגלות מה החוזקות והמשאבים שיכולים לעזור להן להגיע עם בסיס איתן ורחב להורות.
  • נשים שהתמודדו עם תחושות לא פשוטות אחרי הלידה הקודמת או לפניה– וזקוקות למרחב כדי לתת מקום למה שהיה, לקבל הכרה לכאב ולקושי, להבין מה היה וכל כך איתגר או הכאיב, להתבונן בנקודת מבט חדשה על מה שהיה, להכניס גוונים נוספים לתוך חוויה שלפעמים נצבעה בשחור ולהבין מה יכול לעזור לקראת ההורות הבאה, במידה ויש תכנון כזה.
  • נשות מקצוע – שעובדות עם אמהות לתינוקות ורוצות להתפתח מבחינה מקצועית, שרוצות להתמודד עם דילמות מקצועיות בדרך שלהן, שרוצות לפתח תכנים חדשים, שרוצות ללמוד ולקבל אינפורמציה על תקופת המעבר להורות, שרוצות תמיכה וליווי בדרך המקצועית שלהן כדי להיות נשות המקצוע שהן רוצות להיות.
  • נשים שמתחברות לשפה ולדרך שלי– ומרגישות שמפגשים איתי יכולים לתרום להן מבחינה אישית, הורית או מקצועית. אני פנויה לשמוע הצעות מעניינות ומלווה נשים שמתחברות לדרך, לשפה שלי ולצורת ההתבוננות וההתמודדות שלי עם אתגרים רגשיים ודילמות, בנושאים שאני מרגישה שאני יכולה לתרום להן.

המפגשים הם מפגשי שיחה המתמקדים במה שקורה היום, בבחינה מחודשת של מה שכבר ידוע, בפיתוח יכולות התבוננות, הקשבה עצמית, בניתוח סיטואציות מחיי היום-יום כבסיס למעבדת למידה והתפתחות, בתזכורת למידע הפנימי ולכוחות שכבר קיימים בך. נקודת המוצא שלי היא שכל תחושה שעולה בהורות היא לגיטימית ומעניינת, גם היא נחווית כקשה או נוראית. נקודת מוצא נוספת היא שאין דרך אחת להיות אמא וחלק ממסע החיים שלנו הוא למצוא את הדרך להיות אמהות בדרך שלנו, דרך שלפעמים שונה מהמקובל.

אני עובדת בעיקר על פי עקרונות ה‘התמקדות‘ (focusing) והתרפיה מוכוונת לידה (B.O.T), המעניקים את האפשרות לכנות ופתיחות, לדיאלוג עצמי המכוון להתפתחות אישית והורית. אני מקשיבה לנשים מזה כעשור, אך תמיד פתוחה ללמידה ולהתפתחות אישית.

אשמח לפגוש אותך בכרכור או בשיחת וידאו, מכל מקום בארץ או בעולם. אם את מרגישה שזה נוח לך, אפשר להגיע למפגשים יחד עם התינוק או התינוקת.

אני עובדת בימים א'- ה' בשעות 10:00-12:30. בכרכור ( 7 דקות ממחלף עין עירון בכביש 6 ) ובשיחות וידאו.

בימים ראשון, וחמישי- 20:30-21:30 בשיחות וידאו בלבד.

 

אני מזמינה אותך להיפגש, להיות יחד, להיפתח לנקודות מבט נוספות, לתת מקום למה שמבקש להיות.

  • מפגש של שעה- 290 ש“ח.
  • מפגש של שעה ועשרים- 350 ש"ח.
  • אפשר לכתוב לי מייל או להשאיר הודעה בפייסבוק ואענה תוך יום. medabrot.imahut@gmail.com

אשמח לפגוש אותך,

לימור

הבלוג האישי שלי, דף הפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב

 

 

נעים לי להכיר

היי, איזה כיף שאת כאן. אם כשאת קוראת את התכנים את מרגישה בבית, אם מעניין אותך לעזור לעצמך להתפתח ולצמוח דרך המעבר להורות. אז תלחצי כאן, אולי יענין אותך להיפגש איתי 

כשמה שעזר בעבר כבר לא עוזר כשאני אמא לתינוק

כלי יעיל להתמודדות עם רגשות אשם

רוצה לקבל את התכנים החדשים מהאתר?

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)