מי אני ואיך אני יכולה לעזור לך

היי, נעים להכיר, שמי לימור לוי אוסמי ואני פועלת ליצירת מציאות טובה יותר לנשים אחרי לידה דרך העלאת מודעות ודרך מפגשים אישיים עם נשים (פרטים למטה).

את האתר הקמתי בשנת 2010 כשהרגשתי שאני רוצה להרחיב את השיח הייחודי שנוצר בקבוצות שהנחיתי לנשים אחרי לידה, כדי לאפשר לו להגיע לנשים מכל עבר.

השיח שאני מקדמת שם את האמא במרכז ומתמקד בתהליכים רגשיים שהיא עוברת אחרי כל לידה, נותן מקום למגוון התחושות, הדרכים, הבחירות של אמהות בתקופה הזאת.

לשמחתי הגדולה, עם השנים נוספו לאתר נשים שמתחברות לחזון שלי, שבחרו לכתוב את עצמן, לקרוא ולעבור תהליך אישי דרך התבוננות והקשבה.

התשוקה הגדולה שלי היא לכתוב על התקופה שאחרי הלידה, לחשוב עליה, לתעד אותה, לשמוע נשים מספרות בפתיחות על מה שהן עברו בעבר או עוברות כעת אחרי הלידה, ומרגישה שזאת הדרך שנכונה לי לייצר שינוי אישי וחברתי כאחד.

יש לי כמה הזמנות שיכולות לעניין אותך:

  1. לקרוא את התכנים שעולים באתר, בדף הפייסבוק או ברשימת תפוצה ולקחת חלק על ידי השמעת הקול והניסיון הייחודי שלך.
  2. לכתוב את מה שאת מרגישה, חושבת, מתלבטת, יודעת, על מה שאת עוברת כעת או עברת בעבר אחרי אחת מהלידות כדי להעלות באתר (אפשר גם באופן אנונימי).
  3. לשוחח איתי באופן אישי על מה שאת מרגישה, חושבת, מתלבטת אחרי הלידה, ורוצה שאהיה איתך בהקשבה סביב מה שעולה אצלך.  *השיחות מתבצעות און-ליין דרך המחשב או הטלפון או בכרכור. * שיחה של חצי שעה- 140 ₪. שיחה של שעה – 280 ₪.  *התשלום נעשה לאחר השיחה, באפליקציית bit (מתאימה לכל הבנקים) או בהעברה בנקאית.
  4. לכתוב לי רעיונות, מחשבות, כתבות שקראת וכד' בנוגע להעלאת המודעות למציאות הרגשית והפיסית של נשים אחרי לידה.

זה המייל שליmedabrot.imahut@gmail.com והכי נוח לי לתקשר עם נשים ואנשים דרכו. אני עונה ממש מהר למיילים ואפשר לכתוב לי לשם בנוגע להכול, כולל שאלות, תהיות, מחשבות ועוד. זה הבלוג שלי,  ופרופיל הפייסבוק, אם את רוצה להכיר.

אפשר גם לכתוב לי בטופס, אם יותר נוח:


ממש נעים לי להכיר ומקווה להשתמע,

לימור

הבלוג האישי שלי, דף הפייסבוק, ערוץ היוטיוב שליאינסטגרם