ליווי תהליכים רגשיים וקבלת החלטות לנשים אחרי לידה

 

היי, שמי לימור לוי אוסמי ואני מלאת תשוקה וסקרנות כלפי תקופת המעבר להורות- אותה תקופה המתחילה ברצון והתלבטות להיכנס להריון ועד כשנתיים אחרי הלידה, כשאנחנו מרגישות שהסתגלנו למעבר. אני עוזרת לנשים להכין את עצמן לקראת ההורות, מלווה אותן רגשית אחרי הלידה ומסייעת להן לעבד את חווית האחרי לידה. אני יוצרת האתר ’נשים מדברות אמהות‘, צלמת מתחילה, אמא לאייל ונוגה (12.5, 6) ונשואה לרועי, בת 42 וגרה בכרכור. ככה (בערך 🙂 )אני נראית:

 

לימור לוי אוסמי ליווי תהליכים רגשיים וקבלת החלטות בתקופת המעבר להורות

אחד הדברים האהובים עליי הוא להקשיב לחוויות ואתגרים של נשים בתקופת המעבר להורות. אני רואה את ההקשבה כהזדמנות לעצירה, להתכווננות מחדש כדי להתפתח ולמצוא את הדרך הייחודית והיצירתית שלנו להתמודד עם מה שמאתגר.

אני רואה את ההקשבה לעצמנו כקריאה חתרנית על המוסכמה שאנחנו אמורות 'לזרום', 'להעביר את זה' או 'לא לעשות סיפור' מהאתגרים הרגשיים או הפיסיים שעולים בנו במסע ההורות. בעיניי, הקשבה לעצמנו היא הדרך להגיד- אני רוצה להתמודד עם זה בדרך שלי, גם כשאני עדיין לא יודעת מהי.

אני מזמינה אותך להיפגש, להיות יחד, להיפתח לנקודות מבט נוספות, לתת מקום למה שמבקש להיות.

  • המפגשים מתקיימים בכרכור או און ליין.
  • מפגש של שעה- 280 ש“ח.
  • התייעצות עד חצי שעה- 140 ש"ח.
  • אפשר לכתוב לי מייל או להשאיר הודעה בפייסבוק ואענה תוך יום. medabrot.imahut@gmail.com

אשמח לפגוש אותך,

לימור

הבלוג האישי שלי, דף הפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב

 

 

נעים לי להכיר

היי, איזה כיף שאת כאן. אם כשאת קוראת את התכנים את מרגישה בבית, אם מעניין אותך להתפתח ולצמוח ולהכיר את עצמך מחדש דרך המעבר להורות. אז תלחצי כאן על האופציה למפגשים איתי 

כדי לקבל למייל את התכנים החדשים מהאתר:

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

כלי יעיל להתמודדות עם רגשות אשם