חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החזון שלי

יש לי חזון שנשים תוכלנה לקבל בחמלה את התחושות שעולות בהן סביב האמהות. שנשים תוכלנה להביט באומץ אל מה שהן מרגישות, לבטא את מה שהן מרגישות ותוכלנה גם לקבל חיבוק חם על מה שהן עוברות, כל מה שהן עוברות, בלי שיפוט או ביקורת או רצון לשנות אותן.

יש לי חזון שהנשים הן שתהיינה במרכז, בתוך תהליכי טיפולי הפוריות, ההריון, הלידה והאמהות. לא העובר, לא התינוק, לא הילד. האמא. האמא במרכז.

הייתי רוצה שיהיה ברור שמאחורי כל רחם ושד עומדת אמא. אמא שיש לה תחושות, רגשות, צרכים, רצונות, משאלות, תקוות, חוויות. יש שם אמא שצריך וראוי לקחת אותה בחשבון בתהליכי החיים המשמעותיים האלה.

יש לי חזון לשיח חברתי שידבר בגובה העיניים אל נשים. שיח חברתי שידבר אל נשים ממקום אמפתי, מבין, שמעריך את הנשים על בחירותיהן השונות, שמתייחס אל מציאויותיהן המשתנות, כזה שייצא מנקודת הנחה שנשים הן אינטליגנטיות, מבינות עניין ורוצות לצמוח ולהתפתח מתוך הבנה פנימית שמשהו מתאים או לא מתאים להן ולא בגלל שמישהו אמר כך כדאי לנהוג בקול נוזף ומטיל אימה.

יש לי חזון לשיח חברתי מכבד, שקט, לא מתלהם ורועם, שיח אינטיליגנטי שחודר לנימי הנימים, מעורר מחשבה, מעורר להתבוננות פנימית, לצמיחה ולהתחדשות.

יש לי חזון שכל אישה תשא בידע ובכלים הדרושים לה כדי להרגיש טוב עם עצמה, בעיקר סביב מסע הפוריות, הריון, לידה ואמהות

יש לי חזון שכל הנשים תכרנה בעוצמה הפנימית הענקית שיש בהן.

יש לי חזון שהחברה תכיר בערך הנשים, בערך האמהות, בערך המסע שנשים עוברות, ותחליט לאמץ את הנשים לחיקה ולהשקיע משאבים בהטבה משמעותית של הרווחה האישית והנפשית שלהן.

האתר הוקם כי אני מבינה שזאת הדרך שלי לקרב את החזון אליי, אלינו, אל המציאות.

את מוזמנת להצטרף,

שלך,

לימור לוי אוסמי

קצת עליי

על ליווי רגשי אחרי לידה

 

× ליווי תהליכי צמיחה לאמהות רגישות