עליי, לימור לוי אוסמי

 

היי, אני לימור לוי אוסמי ואני מלאת סקרנות לגבי מה שקורה לנו כנשים בתוך ההורות. אחרי שנים של חיפוש הדרך המקצועית שלי, הגעתי למקום שאני גאה בו ומרגישה בו הכי בנוח, והוא – להקשיב לנשים למה שקורה להן בתוך ההורות ולאפשר להן להתפתח מתוך האתגרים והדילמות.

ההורות שלנו משופעת בדילמות, קונפליקטים, תחושות עוצמתיות וחוויות שלא חשבנו שנחווה. חלק מהחוויות והתחושות נפלאות, פותחות את הלב והנפש, מביאות אותנו אל קצה האושר וחזרה, אבל מה עם החלק האחר? כמה רשות פנימית יש לנו להגיד שאנחנו מתמודדות עם משהו ומאפשרות לעצמנו לשים אותו על השולחן?

 

לימור לוי אוסמי, מלווה נשים בתהליכי התפתחות בהורות

אתגר עם הילדים יכול להביא אותנו למפגש עם עצמנו

אני חושבת שהרבה מהרשות הפנימית שלנו כאמהות מגיעה רק כשכבר נעשה ממש קשה או בלתי נסבל, כשאנחנו מרגישות שיש סיכוי שהילדים שלנו נפגעים או ייפגעו מאיזו התנהלות שלנו שצריכה להשתנות, או כשיש דאגות שלא עוזבות.

מבחינתי זה בסדר, זה ממש לא משנה. יהיה השער אשר יהיה – הגדילה היא אותה גדילה, ההתפתחות היא אותה התפתחות. גם אתגר עם הילדים וגם קושי רגשי בהורות יכולים להביא אותנו למפגש עם עצמנו, לקריאה פנימית חדשה, לגדילה במקום שלא חשבנו שאנחנו יכולות לגדול בו.

 

אני רואה בהורות קרקע פורייה ללמוד את עצמי

אני מאוד גאה בדרך שעברתי בתוך ההורות, אני מאוד אוהבת את המקום שלי כאמא ואת האופן שבו אני לומדת את עצמי דרך אתגרי ההורות. אני רואה בהורות קרקע פורייה ללמוד את עצמי, לחקור את עצמי, כי בהורות אין לי לאן לברוח. אני חייבת לעשות קפיצת גדילה כדי להתמודד.

אין לי קסמים להציע, הלוואי והיו לי. גם אני עדיין מחפשת  אותם לפעמים. יש לי דרך, יש לי חזון, יש לי אמונה. אני מאמינה שלמידה של עצמנו בתוך ההורות היא מפתח לרווחה נפשית, ליכולת גוברת להתמודד עם אתגרים, לאפשרות להיות אמהות שאנחנו גאות וטוב לנו להיות.

הדרך שלי היא– ללמוד מה הצרכים והרצונות שלי, איך אני מרגישה כשהילדים מתנהגים כך או אחרת, להבין מה מפעיל אותי ומה הטריגרים שלי, מה החוזקות והכוחות שלי, מה גבולות הנוחות שלי, מה הערכים שלי, מה משמח ומה מעציב אותי, ובעיקר- לתת מלא מקום ולגיטימציה למה שאני מרגישה.

 

לימור לוי אוסמי, מלווה נשים בתהליכי התפתחות בהורות

 

מסע של גילוי והתפתחות משותף

אני נפגשת עם נשים כדי לצאת למסע של גילוי והתפתחות משותף, כדי לאפשר להן להכיר את עצמן עם כמה שפחות שיפוטיות, להכניס מלא חמלה לחיים שלהן ולעודד אותן להביא את עצמן אל ההורות.

אני אוהבת לעבוד עם נשים שמתחברות לתכנים שלי, לנקודת המבט שלי, שמרגישות שמשהו בחיבור בינינו יכול לעבוד. אני מאמינה שכימיה ביני ובין הנשים שאני מלווה הוא המפתח כי האינטראקציה בינינו היא העניין, ואם יש חיבור טוב, אז השמיים הם הגבול עבור שתינו.

 

לימור לוי אוסמי, מלווה נשים בתהליכי התפתחות בהורות

 

אני אוהבת מלא חופש וגמישות בחיים, ומעודדת גם את הנשים שאני נפגשת איתן לקחת את כל החופש שהן צריכות. חופש להחליט כל כמה זמן ניפגש וכמה מפגשים הן צריכות, חופש להחליט על מה לדבר, חופש להגיד לי אם הן לא התחברו למשהו שאמרתי, חופש לבוא אליי לכרכור או לעבוד בשיחות וידאו, חופש לבוא למפגש עם התינוק/ת, חופש ליצור את הדרך המשותפת שלנו יחד.

בעצם, יש כמה דברים שפחות גמישים כרגע, אז כדאי לבדוק אם זה מתאים. אורך כל מפגש הוא שעה ואפשר לקיים אותן בכרכור או בשיחות וידאו, והעלות לכל מפגש היא 290 ₪. את המפגשים של הערב אני עושה רק בשיחות וידאו (ואין שקט סטרילי, יש ילדים בבית וכאלה 😊 ) וביום שישי אני לא מקיימת מפגשים (שבת מנוחה).

אם זה מדגדג לך, אם בא לך, אם משהו קורא לך להתחיל, איזה כיף. צרי איתי קשר ונקבע לנו את המפגש הראשון. ואם יש שאלות, אענה בשמחה. אפשר לשלוח לי מייל medabrot.imahut@gmail.com  או לכתוב לי הודעת טקסט לטלפון: 052-2835020

שלכן,

לימור

 

הבלוג האישי שלי: https://bit.ly/2IulbaM

דף הפייסבוק של 'נשים מדברות אמהוּת'https://www.facebook.com/imahut/

הפרופיל האישי שלי בפייסבוק: https://www.facebook.com/medabrotimahut

הרשמה לעדכוניםhttps://bit.ly/2HXueCm