ליווי אמהות- מאשמה אל רכות בהורות. לימור לוי אוסמי

 

היי, אני לימור לוי אוסמי, יוצרת האתר המדהים הזה, ואחרי שנים של חיפוש הדרך המקצועית שלי, הגעתי למקום שאני גאה בו ומרגישה בו הכי בנוח, והוא – להקשיב לנשים למה שקורה להן בהורות ולאפשר להן להתפתח מתוך הקשיים, האתגרים והדילמות.

 

 

לצאת מהתקיעות

מרגע התכנון או הרצון להביא ילדים, ובטח שבתהליך הניסיון להרות, ההיריון, הלידה, המעבר להורות וההורות הבוגרת יותר, עולות בנו תחושות לא פשוטות, עולים אתגרים וקשיים רגשיים, עולים קונפליקטים וצורך לקבל החלטות. אנחנו בתהליך למידה והתפתחות מתמדת, ואנחנו עושות את זה מדהים, אבל לפעמים אנחנו צריכות עזרה, הקשבה מקצועית, לפנות זמן כדי להבין מה אנחנו עוברות ומה הכי טוב בשבילנו.

הדרך שלי כאמא וכאשת מקצוע היא- להתמקד בכאן ועכשיו, ללמוד מה קורה לנו בתוך כל אתגר רגשי או פיסי, להכיר את עצמנו בתוך ההורות, לקחת בחשבון את הצרכים, הרצונות, התחושות ואת מי שאנחנו גם כשאנחנו אמהות. לבטא את התחושות באופן כנה ואמיתי, לסמוך על אמהות כשהן אומרות שהן יודעות משהו, להרחיב את מנעד החמלה והלגיטימציה להיות מי שאנחנו, גם כשאנחנו ממש לא מושלמות.

 

לימור לוי אוסמי

 

מלא חופש וגמישות

 אני אוהבת ללוות אמהות לא מושלמות, ורואה את היופי והכוח שלהן יחד עם כל האתגרים.

אני נפגשת עם נשים כדי לאפשר להן להכיר את עצמן עם כמה שפחות שיפוטיות ולעודד אותן להביא את עצמן, כפי שהן, אל ההורות. אני אוהבת לעבוד עם נשים שמתחברות לתכנים שלי, לנקודת המבט שלי, שמרגישות שמשהו בחיבור בינינו יכול לעבוד.  

אני אוהבת מלא חופש וגמישות בחיים, ומעודדת גם את הנשים שאני נפגשת איתן לקחת את כל החופש שהן צריכות .

חופש להחליט את תדירות המפגשים (אין חובה להיפגש פעם בשבוע),

חופש להחליט על מה לדבר,

חופש להגיד לי אם הן לא התחברו למשהו שאמרתי,

חופש לבוא אליי לכרכור או לעבוד בשיחות וידאו,

חופש לבוא למפגש עם התינוק/ת,

חופש ליצור את הדרך המשותפת שלנו יחד.

אורך כל מפגש הוא שעה ואפשר לקיים את המפגשים בכרכור או בשיחות וידאו/טלפון, כשהעלות לכל מפגש היא 290 ₪. בדרך כלל מספר מפגשים סביב נושא ממוקד יכולים ליצור שינוי משמעותי, ואפשר גם לבחור בתהליך לאורך תקופה של זמן.

את המפגשים של הערב אני עושה רק בשיחות וידאו/טלפון (ואין שקט סטרילי, כי יש ילדים בבית 😊 ) וביום שישי אני לא מקיימת מפגשים (שבת מנוחה).

 

ליווי אמהות

הרבה נשים שואלות אותי, אז אגיד שאני לא פסיכולוגית ולא עובדת סוציאלית קלינית ואני גם לא רואה את עצמי כמטפלת אלא כמלווה אמהות. ההכשרות המקצועיות המרכזיות שלי עוברות בתואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר שני בלימודי מגדר, לימודי התמקדות (focusing), לימודי T.O.B  (תרפיה מוכוונת לידה), אבל אני רואה את עצמי בעיקר כלומדת עצמאית, שמתפתחת כל הזמן דרך הקשבה לעצמי ולאחרות.

כבר שאלו אותי כל שאלה אפשרית, אז תרגישו בנוח לשאול כל שאלה– קטנטנה או גדולה, גם אם אתן לא בטוחות שמפגשים או תהליך זה מה שמתאים לכן כרגע. אני אענה בשמחה.

המייל שלי הוא medabrot.imahut@gmail.com ואפשר גם לשלוח לי הודעת טקסט לטלפון: 052-2835020. אני עונה ממש בזריזות, אלא אם אני בחופשה.

אם אתן לא מכירות אותי או את האתר, אז אפשר להתחיל לשוטט בו, וגם להכיר את:

הבלוג שלי, בו אני כותבת את עצמי : https://bit.ly/2IulbaM

דף הפייסבוק של 'נשים מדברות אמהוּת': https://www.facebook.com/imahut/

נהיה בקשר,

לימור