תקנון האתר

  המידע באתר אינו תחליף לייעוץ מקצועי

התכנים המקצועיים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד לטובת הנשים והגברים הקוראים את האתר ואינם בגדר עצה רפואית/פסיכולוגית, חוות דעת מקצועית או תחליף להתייעצות עם מומחה.

מטרת התכנים המקצועיים המופיעים באתר לסייע למשתמשים והמשתמשות להרחיב את בסיס הידע האישי שלהם בלבד . המידע באתר זה הוא כללי ולא ניתן להתאימו באופן פרטני לצרכיו של כל גבר ו/או אישה. לצורך קבלת דעה או ייעוץ רפואי/פסיכולוגי אישי יש לפנות לגורמי המקצוע המתאימים.

יש לקחת בחשבון שישנם גישות טיפוליות שונות, דעות מקצועיות מגוונות לאותם נושאים המועלים באתר ובאחריות הקוראים והקוראות הבחירה להשתמש במידע המפורסם באתר. אנא השתמשו במידע בתבונה, בידקו אותו והאם הוא מתאים לכן/ם.

לא תהיה למשתמשים והמשתמשות כל תביעה, דרישה או טענה, מכל סוג שהוא כלפי אתר 'נשים מדברות אמהות' או בעלת האתר, לימור לוי אוסמי, או כלפי הכותבות של האתר.

כל שימוש באתר או הסתמכות על תכניו תיעשה, איפוא, על אחריותם הבלעדית והמלאה של המשתמשים והמשתמשות.

קניין רוחני

אין להעתיק, לשכפל, להעתיק, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מהתכנים והתמונות של האתר ללא הסכמה מפורשת בכתב של לימור לוי אוסמי. אין לשנות, לפרסם, לשדר, להעביר, למכור, להפיץ או לעשות שימוש מסחרי כלשהו, במידע ו/או בכל חלק ממנו, אלא בהיתר מראש ובכתב מאת לימור לוי אוסמי.

במידה וברצונך להפיץ תוכן מסוים מהאתר האתר ניתן לעשות זאת על ידי העתקת שורה-פיסקה אחת בלבד של תוכן (פוסט/רשומה) מהאתר בצירוף קישור (לינק) לתוכן הרלוונטי.

נעים לי להכיר

היי, איזה כיף שהגעת.

מעכשיו אפשר להתעדכן בקלות בתכנים החדשים על ידי קליק אחד.

תלחצי כאן: https://bit.ly/2HXueCm

להיות אמא לתינוק ולהרגיש שאני ברכבת הרים

כשמה שעזר בעבר כבר לא עוזר כשאני אמא לתינוק

כלי יעיל להתמודדות עם רגשות אשם