חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מזל טוב ילד שלי

מזל טוב ילד אהוב שלי – אתה חוגג יום הולדת שנה

מזל טוב ילד אהוב שלי, מחר אני ואתה חוגגים שנה. רוב הסיכויים שאתה לא תחוש בהבדל – אולי יהיו לך עוד כמה צעצועים לשחק איתם, תקבל המון נשיקות מכל מיני דודות שאתה לא רואה על בסיס יומיומי, אבל בשבילי היום הזה מהווה ציון דרך ענק. אני כבר המון זמן חושבת על היום הזה על מה שעברנו מאז: אתה, אני ואבא שלך.

סבתא שלך שאלה אותי אתמול" "את מבינה שלפני שנה לא היה נועם ?" לקח לי זמן להבין על מה היא מדברת, מה זאת אומרת, ברור שהיית, ואז הבנתי שאתה בסך הכול בן שנה! איך החיים השתנו לנו בשנה מקצה לקצה!

היום חזרתי לתמונות שלך מהיום הראשון שלך בעולם. כמה קטן, כמה מקומט, כמה ריחני (הריח הזה לא יעבור לי עוד הרבה זמן מהזיכרון) כמה יפה וכמה אהוב. הקטע המצחיק שאז, לפני שנה, לא הבנתי כמה אהבה הבאת עם היוולדך.

אני מודה אני שהייתי בשוק מהסטטוס החדש שלנו. פחדתי להישאר איתך לבד, לא ידעתי מה אתה רוצה ולמה אתה בוכה, רציתי להיכנס למערה וללקק את הפצעים שלי. איך אני יכולה לטפל בעוד אדם מלבדי? החודשים עברו, הפצעים הגלידו והלב התרחב לגודל לא אפשרי כמעט. לא הייתי צריכה להדליק את המנורות בבית, אתה הפצת אור ענק עם החיוך שלך. בזכותך אני יותר סבלנית, רכה, עדינה, דואגת. בזכותך אני אמא!

בכל צעד בהתפתחות שלך קפצתי ושמחתי כאילו זכיתי בלוטו. למה כאילו? אני זכיתי בלוטו, בכל הקופה! היום אני מבינה את זה יותר מתמיד, כמה מזל יש לי בחיים שיש לי אותך שיש לי את אבא שלך, שיש לנו את הבית שלנו הקטן החמים והנעים. לא צריך יותר מזה!

יש לי עוד כל כך הרבה להגיד לך, לכתוב, לאחל, אבל נדמה שהדברים רצים לי במהירות עצומה בראש ולא מצליחים להתיישב על הדף. שיהיה לך מזל טוב ילד שלי –  שרק אושר אהבה ושלווה ישררו בנשמתך, שליבך יאהב ללא תנאים וראשך יהיה פתוח לכל . תמיד תזכור: אהיה מתחתיך כדי שיהיה לך בסיס וקרקע יציבה, אהיה מצדדיך כדי לכוון אותך, אך לעולם לא אהיה מעליך כדי שתפרוס כנפיים ותעוף לאן שרק תרצה!

מזל טוב ילד אהוב שלי. אני אוהבת אותך, אמא!

**

לעצור ולתת מקום לעצמך כאמא

יום הולדת שנה הוא ציון דרך. שנה שאת אמא, שנה שאת לא ישנה בלילה, שנה שאת נמצאת על רכבת ההרים שעולה ויורדת ונקראת 'הורות'. שנה זו תקופה שמרגישה ארוכה וקצרה בו זמנית, זמן שאפשר רגע לעצור ולבדוק- מה שלומך, אמא? ולתת לעצמך מקום ולמה שאת עוברת בהורות. אם בתוך השנה הזאת, לצד ההוקרה וההודיה על הרגעים הטובים, את מרגישה שיש גם אתגרים לא קטנים שהיית רוצה להתמודד איתם אחרת, תהליך ליווי אישי הוא משהו שיכול להתאים לך. את הפרטים עליו תוכלי למצוא כאן, ואת יכולה ליצור איתי קשר דרך הווטסאפ. 

בטח יעניין אותך לקרוא גם:


אמא בת שמונה / לימור לוי אוסמי

היומהולדת הראשון לאמהות שלי / שירה דרוקר

מזל טוב לי ! תינוקי בן שנה ! / הכי אמיתית

את אף פעם לא לבד. מקווה שהתכנים יעזרו לך:

צרי קשר

תרגישי בנוח לכתוב לי דברים שחשובים לך,

לשאול אותי שאלות או לתאם מפגש ראשון לתהליך הליווי.

בהודעה ל – 052-2835020

שתהיה לך הורות טובה ומשמעותית, לימור

× ליווי תהליכי צמיחה לאמהות רגישות