כאב ראש- הקלטה קולית שמכוונת להתבוננות ולריפוי

מאת : לימור לוי אוסמי

17 ביולי 2019 | 0 תגובות

מתוך העיקר הבריאות, לכל אמא, עמוד הבית

 

מי שמתמודדת עם כאב ראש, יודעת כמה לא פשוט להתמודד איתו, ועד כמה החשש מתחיל להיבנות כשכאב הראש רק מתחיל לבצבץ ולהופיע. הרי הרבה פעמים כאב הראש מתחיל בקטן ואז מתגבר ומתגבר, עד שהוא יכול לשתק.

כשהכאב הראש מגיע, זה מרגיש שאין מה לעשות, שהוא סטטי וקשיח וחסר תנועה ולכן אין מה לעשות חוץ מלהיכנע לו. להיכנס למיטה, לסגור את האור, לנסות לעצום עיניים ולקוות שהוא יעבור כמה שיותר מהר.

בפעמים האחרונות שמתי לב שכאב הראש לא סטטי או קשיח כמו שחשבתי, ויש לי מקום להתערב בו. שיש מרכיב רגשי לכאב והוא לא רק פיסי, מכיוון שהצלחתי לזהות שברגע שהכאב מתחיל, מתעורר בי גם חשש מאוד גדול שכאב הראש יתגבר, חשש שמין הסתם מעצים ומגביר אותו.

לאחר שניסיתי לשמוע הקלטות ביוטיוב להרגעת כאבי ראש, ולאחר ששמתי לב שיש משהו בהן שעוזר עד מידה מסוימת, רציתי ליצור דרך משלי להתמודד, התואמת לאופן שבו אני מתבוננת ומתמודדת עם כאבים פיסיים ורגשיים.

בחרתי להקליט את תהליך ההתבוננות ב'זמן אמת', כשאני מתמודדת עם כאב ראש קל, ובאמת המהלך הזה הביא להקלה ולריפוי מלא של כאב הראש.

אם מעניין אתכן לקבל את ההקלטה, ההרשמה פה: https://lp.vp4.me/j736

שלכן, לימור

 

לימור לוי אוסמי, מלווה רגשית בהורות, יוצרת האתר 'נשים מדברות אמהוּת'

 

אולי יעניין אותך גם:

מדיטציה להכנסת שקט ורוגע בתקופת חופשת הלידה

 

כאב ראש שקיעה שדה קוצים

כאב ראש

This post has 3 Simple Fields-fields attached. Show fields.

נושאים קשורים :

השאירי תגובה

אולי יעניין אותך לקרוא גם :

איך ויתרתי על הקריירה שלי כציירת :)

מאת : שירה דרוקר

14 בספטמבר 201114 תגובות

מתוך אמהות וקריירה, יצירה נשית, לכל אמא

בנובמבר, בחודש רביעי להיריון, עם בטן קטנה, התחלתי ללמוד רישום וציור. הצלחתי להתמיד עד ללידה. נהניתי מכל רגע. חופשת פסח הייתה ארוכה במיוחד, כחמישה שבועות, ולפני שילדתי חשבתי לעצמי "איזה יופי הסתדר לי החופש הזה בדיוק סביב התאריך המשוער, ככה אוכל לנוח, להתאקלם, ולחזור ללימודים".

הילה נולדה בשבוע 41+3, וכבר התחילה "לדפוק לי את התכניות". חצי חופשה עברה רק בציפייה ללידה, וכשהגיע הזמן לחזור ללימודים, לא הייתי מוכנה. פיזית ונפשית. אז פספסתי שיעור. ועוד אחד. ורק עוד אחד, כי אין לי כוח, ואולי רק עוד אחד, כי זה ממש יהיה קשה ללכת איתה, ואם היא תפריע…

תגמרי עם זה וזהו | אובדן הריון

מאת : אמא אנונימית

29 במאי 20149 תגובות

מתוך הפלה, אובדן הריון, הריון

ביום שני, שבוע 9 בערך, אני מתייצבת נרגשת לבדיקה ראשונה אצל הגניקולוגית. די מהר היא מודיעה לי בלקוניות שאין דופק והעובר הפסיק להתפתח לפני שבוע וחצי. פתאום יש ואקום נוראי עד כאב בדיוק במקום ההוא בגוף שבו נשאבו אליו חיי כשנודע לי על הסרטן של אמא. היא שואלת אותי אם הייתה לי תחושה שמשהו לא בסדר, "כי אני מגיבה מוזר",

אישה יולדת כמו שהיא חיה (כריסטין נורת'רופ)

מאת : שירה דרמון

19 בפברואר 20183 תגובות

מתוך אחרי לידה, הכנה ללידה ולאמהות, הריון, תחושות מגוונות אחרי לידה

הלידה היא אירוע משברי,

כמו נ.צ. על המפה שבו אנחנו מחשבות מסלול מחדש.

ולבסוף תיראה מפת חיינו כמו מפת אוצר,

מתפתלת בין סימון אחד לבא בתור.

מסע קו לקו.