להתמודד עם כאב ראש- הקלטה קולית שמכוונת להתבוננות ולריפוי

17 ביולי 2019 | 0 תגובות

מתוך העיקר הבריאות, לכל אמא, עמוד הבית

מי שמתמודדת עם כאב ראש, יודעת כמה לא פשוט להתמודד איתו, ועד כמה החשש מתחיל להיבנות כשכאב הראש רק מתחיל לבצבץ ולהופיע. הרי הרבה פעמים כאב הראש מתחיל בקטן ואז מתגבר ומתגבר, עד שהוא יכול לשתק.

כשהכאב הראש מגיע, זה מרגיש שאין מה לעשות, שהוא סטטי וקשיח וחסר תנועה ולכן אין מה לעשות חוץ מלהיכנע לו. להיכנס למיטה, לסגור את האור, לנסות לעצום עיניים ולקוות שהוא יעבור כמה שיותר מהר.

בפעמים האחרונות שמתי לב שכאב הראש לא סטטי או קשיח כמו שחשבתי, ויש לי מקום להתערב בו. שיש מרכיב רגשי לכאב והוא לא רק פיסי, מכיוון שהצלחתי לזהות שברגע שהכאב מתחיל, מתעורר בי גם חשש מאוד גדול שכאב הראש יתגבר, חשש שמין הסתם מעצים ומגביר אותו.

לאחר שניסיתי לשמוע הקלטות ביוטיוב להרגעת כאבי ראש, ולאחר ששמתי לב שיש משהו בהן שעוזר עד מידה מסוימת, רציתי ליצור דרך משלי להתמודד, התואמת לאופן שבו אני מתבוננת ומתמודדת עם כאבים פיסיים ורגשיים.

בחרתי להקליט את תהליך ההתבוננות ב'זמן אמת', כשאני מתמודדת עם כאב ראש קל, ובאמת המהלך הזה הביא להקלה ולריפוי מלא של כאב הראש.

אם מעניין אתכן לקבל את ההקלטה, ההרשמה פה: https://lp.vp4.me/j736

שלכן, לימור

כאב ראש

This post has 3 Simple Fields-fields attached. Show fields.

נושאים קשורים :

השאירי תגובה

אולי יעניין אותך לקרוא גם :

די, נשברתי…

מאת :

11 ביוני 201310 תגובות

מתוך אחרי לידה, אמהות בחינוך ביתי, לכל אמא, עזרה ודאגה לעצמנו

חמותי לא צריכה לעזור לי עם הילדים כי אני "לא עובדת".

הזכות לבקש ולהתלונן נלקח ממני שהתחלתי להישאר בבית ו"לא לעבוד".

…אני עומדת ללדת בקרוב… ולא מוצאת את הכוח ללידה.. לא רואה את עצמי מטפלת בשלושה ילדים קטנים…. אני יודעת, זה נורא, אך הפתרון היחיד שמצאתי הוא לאחל לעצמי יומיים של שמירת הריון … כן, להיות בבית חולים בלי ילדים, רק מסביבי אנשים שיטפלו בי… ואפילו חולמת לקחת איזה ספר טוב… אוכל מוכן, משהי שמחליפה סדינים…. כרגע זה נראה לי ככה מושלם…..

פינת ייעוץ: איך להתמודד עם המחשבות השליליות והפחדים שמלווים אותנו באמהוּת?

מאת :

10 במרץ 20112 תגובות

מתוך אחרי לידה, מקצועניות מדברות, פחדים וחרדות אחרי לידה

רציתי להתייעץ בעניין המחשבות הטורדניות, הפחד והחששות שמלווים אותנו מרגע הידיעה שאת בהיריון ובעצם – כל החיים, סביב הילדים והמשפחה. כיצד מתמודדים עם המחשבות השליליות, עם הפחד שמשתלט ולעיתים מסיט אותך מהדרך הנכונה שאת כה רוצה ללכת בה?

מכתב לאישה יקרה

מאת :

22 באוגוסט 20119 תגובות

מתוך אחרי לידה, מה עם הצרכים שלי?

יקרה שלי,

אני חושבת עלייך הרבה בזמן האחרון. רואה אותך מדי פעם באיזה תמונה מזדמנת, ושוקעת במחשבות.

אני מתגעגעת אלייך מאוד. אני חושבת שאף פעם לא התגעגעתי כמו שאני מתגעגעת אלייך. הגוף שלי כואב מרוב געגועים אלייך.

ואני גם מקנאה בך. בזה שאת שלמה עם עצמך, את חושבת שאת כל יכולה, את מאמינה בעצמך כל כך, מרגישה שאין דבר שיעמוד בפנייך, ושאת תגיעי לכל מקום שאליו תרצי להגיע. הכול פתוח והכול אפשרי בעינייך. את לא מפחדת משום דבר והכול "קטן עלייך".