שיחת וידאו ליווי רגשי לנשים אחרי לידה ובהורות
אהבת אם,  אחרי לידה,  איפה אני בתוך האמהוּת?,  אמהוּת,  אמהות ועבודה,  גוף ומשקל,  דיכאון אחרי לידה,  התבוננות עצמית בהורות,  להביא עוד ילד?,  לחזור לעבודה אחרי הלידה,  עזרה עצמית,  ציפיות מהסביבה,  רגשות אשם,  רגשות אשם אחרי לידה,  תחושות כלפי הילדים,  תחושות מגוונות אחרי לידה

שיחת וידאו (זום) לליווי רגשי בהריון ואחרי לידה- איך זה עובד בפועל?

שיחת וידאו אחרי לידה הוא פיתרון נהדר לתקופה הייחודית, ומאפשר לעשות תהליך ליווי במקום הנוח והמוכר  – הבית. לא צריך להתארגן ליציאה מהבית, לא צריך לצאת חצי שעה מוקדם יותר או לנסוע באוטו עם תינוק, וכל מה שצריך זה טלפון/ מחשב עם מצלמה מובנית וחיבור טוב לאינטרנט.

דרך שיחת וידאו אפשר לדבר, לצחוק, לבכות, לקחת נשימה. זה נכון, אי אפשר להתחבק או לראות את כל הגוף, אבל אפשר לראות את הפנים, לשמוע את הקול, ולהרגיש יחד.

שיחת וידאו (זום) בליווי רגשי אחרי לידה הוא פיתרון גמיש ומדויק לתקופה בה לרוב קשה /לא אפשרי למצוא בייביסיטר, וגם נסיעה באוטו עם תינוק לא קלה. במפגשי ליווי דרך שיחת וידאו אפשר להתחשב במציאות הייחודית של נשים אחרי לידה, שמחייבת דינמיות וגמישות, וגם להעניק לנשים את התמיכה, ההקשבה, הליווי שנדרש בתקופה הזאת.

למי ליווי רגשי בהריון ואחרי לידה דרך שיחת וידאו יכולה להתאים במיוחד?

 • לנשים שרוצות להיפגש איתי אבל הן גרות רחוק או לא אפשרי להן לנסוע לכרכור.
 • לנשים שמרגישות שנוח יותר ואפשרי להן יותר להיפגש מהבית.
 • לישראליות שגרות בחו"ל ורוצות ליווי בשפה ובלב של ישראל.

שיחת וידאו- איך להיערך אליה?

 • להירשם לאתר zoom ולהוריד את האפליקציה למחשב.
 • לוודא שיש קליטת אינטרנט טובה בחדר בו ניפגש.
 • לבדוק שיש מקום בבית שבו תוכלי לדבר בפרטיות וללא הפרעות.
 • יש עדיפות לקיים את השיחה במחשב ולא בטלפון הנייד, כדי שלא יהיו באמצע שיחות והודעות.
 • להטעין את סוללת הטלפון הנייד למידה שיהיו שיבושים בקליטה ונצטרך לעבור לטלפון.
 • כדאי להכין לפני המפגש משקה חם, מים, ונייר טואלט, שיהיו בהישג יד.
 • במידה ואין אפשרות למחשב, אז אפשר להשתמש בטלפון הנייד. כדאי להכין מראש מקום שאפשר להניח את הנייד, כדי שלא יהיה צורך להחזיק אותו ביד.
 • לפני המפגש אני אשלח לינק דרכו ניפגש.

לפעמים יהיו קטיעות לאורך השיחה, כתלות באינטרנט, או שהתינוק יבכה ויצטרך אותך. אנחנו נתמודד עם זה בצורה גמישה והבנה מוחלטת. במפגש הראשון זה קצת מוזר, ואחר כך יש התרגלות והבנה.

אם עוד לא התרגלתן מהקורונה, אז אני מבינה את החשש להתחיל ליווי דרך שיחת וידאו. זה יכול להרגיש מוזר, לא רגיל, רחוק, אבל לפעמים זה גם מרגיש קרוב, טבעי והכי נוח שאפשר. אני מוצאת שליווי דרך הזום עובד נהדר, אבל גם לי היו חששות בהתחלה, אז אני בהחלט מבינה את כל התחושות שעולות בהתחלה.

את הפרטים על תהליך הליווי איתי לנשים בהריון ואחרי לידה, אפשר למצוא כאן.

לכל שאלה נוספת אפשר לשאול אותי בהודעה לווטסאפ – 052-2835020 ואשמח לענות.

שלכן,

לימור, יוצרת האתר, מלווה רגשית נשים בהריון ואחרי לידה.

מלווה רגשית נשיםבהריון ואחרי לידה, יוצרת האתר 'נשים מדברות אמהות'. נפגשת עם נשים בכרכור ובשיחות וידאו. לפרטים וקביעת מפגש אפשר ליצור איתי קשר בהודעה - 052-2835020.

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר.

× מעוניינת בליווי רגשי לאמהות?